• Plastry i opatrunki

Plastry podtrzymujące opatrunki

Odpowiednio zaprojektowane plastry podtrzymujące opatrunki świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. To samoprzylepne materiały, których zadaniem jest niedopuszczenie do zsunięcia się bandaży. Mogą być stosowane w przeróżnych miejscach na ciele – co więcej, ich założenie jest bardzo proste, komfortowe, a przy tym skuteczne. Nawet jeżeli nie posiadasz doświadczenia, z pewnością uda Ci się samodzielnie nałożyć plastry podtrzymujące opatrunki bez żadnych kłopotów. Z uwagi na fakt, że najczęściej wyroby te występują na rolce, łatwo uciąć odpowiednią ilość samoprzylepnego materiału. Włóknina została zaprojektowana w taki sposób, aby nie depilować skóry. Plastry opatrunkowe to rozwiązanie doskonałe nawet dla osób o szczególnej wrażliwości. Plastry nie odparzają oraz nie tworzą podrażnień.

Starannie wykonane opatrunki

Nasze opatrunki pochodzą od renomowanych producentów, dlatego gwarantują skuteczność oraz komfort. To bardzo ważne, aby tego rodzaju elementy zapewniały wygodę. Dzięki temu rekonwalescencja będzie udana oraz przebiegnie szybko. Warto zaznaczyć, że opatrunki stosowane są w wielu sytuacjach, nie tylko podczas urazów na skórze, ale również po zabiegach medycznych. Materiał chroniący skórę wspiera regenerację, a przy tym jest przyjemny w dotyku. Jeżeli potrzebujesz najwyższej jakości wyrobów – na przykład plastrów opatrunkowych – z pewnością znajdziesz u nas odpowiednie produkty.

Niezawodna propozycja od Lesens Medical

Choć przede wszystkim proponujemy igły do akupunktury, niemałą popularnością cieszą się także plastry opatrunkowe, specjalne taśmy i opatrunki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, dlatego jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów. Proponujemy niezawodne wyroby, które powstają z surowców wysokogatunkowych, w trosce o Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Jeżeli pojawią się pytania związane z naszą ofertą, możesz na nas liczyć. Zawsze chętnie rozmawiamy z klientami i udzielamy szczegółowych informacji na temat dostępnych produktów.