• Rękawiczki Maimed Black czarne lateksowe

Symbol: 744

Rękawiczki czarne lateksowe MaiMed

Rozmiar
69.99
op.100szt. Do przechowalni
Cena z VAT za 1 op.100szt.
Wysyłka w ciągu 24h

Maimed Black to czarne rękawiczki lateksowe w wygodnym opakowaniu

Oferowane przez nas czarne rękawiczki lateksowe umieszczone są w eleganckim pudełku. Jedno opakowanie zawiera sto sztuk. Wyposażone jest w wygodne otwarcie, które służy za swego rodzaju dozownik, dzięki któremu rękawiczki możemy wyciągać pojedynczo, w miarę zużycia. Choć jest to produkt najwyższej jakości, należy pamiętać, że nie jest sterylny, co oznacza, że służy do wykorzystania jednorazowego.

Rękawiczki lateksowe czarne do profesjonalnych zabiegów w salonie kosmetycznym lub w domu

Wykonane z przetestowanych materiałów czarne rękawiczki lateksowe z powodzeniem mogą posłużyć jako narzędzie pracy zawodowych kosmetyczek lub innych specjalistów z dziedziny pielęgnacji ciała. Należy po nie sięgać za każdym razem, gdy mamy bezpośredni kontakt z korzystającym z naszych usług pacjentem. Jeżeli niektóre zabiegi wykonujemy w domowym zaciszu, w takiej sytuacji również załóżmy na dłonie jednorazowe czarne rękawiczki lateksowe, w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Czarne lateksowe i niepudrowane rękawiczki medyczne renomowanej niemieckiej firmy MaiMed

Komfortowe i bardzo wytrzymałe czarne rękawiczki z bezzapachowego lateksu, bezpudrowe z rolowanym mankietem posiadające wszystkie konieczne medyczne certyfikaty oraz spełniające wszystkie normy  w tym EN 455 1, 2, 3. AQL 1,5 i inne. Dodatkowo są szczególnie odporne na darcie.

Nie są to tanie rękawice stosowane przez mechaników, lecz profesjonalny produkt spełniający normy medyczne. Rękawiczki są bezpieczne w kontakcie z ciałem oraz z ranami - nie przenoszą niekorzystnych dla zdrowia substancji z taniego chińskiego lateksu.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie