• Igły Seirin B-Type to japońskie igły do akupunktury znane ze swojej jakości

Seirin to najbardziej zaawansowane technologicznie igły

Igły do akupunktury Seirin są znane ze swojej niedoścignionej jakości. Proces ich produkcji to 8 rygorystycznych etapów kontrolnych (sterylność i wykonanie). Czubki każdej z igieł Seirin są trzykrotnie polerowane, a następnie ostrzone diamentem. Materiał, który wykorzystano to wysokojakościowa stal chirurgiczna nierdzewna- silikonowana.

Proponujemy igły z plastikowym uchwytem w japońskim stylu, zarówno do stosowania w akupunkturze jak i makijażu permanentnym. W Lesens Medical dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom produkty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby. Ponad 10 lat doświadczenia na rynku wyposażyło nas w niezbędną wiedzę, którą łączymy z chęcią poszukiwania technologicznej innowacji. To wszystko a nawet więcej oferują własnie igły Seirin.

Dostępne są opakowania po 100 sztuk igieł w każdym, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w niezbędne elementy wyposażenia w korzystnej cenie. Wszystkie oferowane igły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasować do nowoczesnych urządzeń do akupunktury czy makijażu permanentnego. Ich użytkowanie jest proste i bezproblemowe, co daje Ci pełną kontrolę podczas świadczenia usług dla klienta. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości igły Seirin!

Zamienniki igieł Seirin

Oferowane igły do akupunktury w japońskim typie z plastykowym uchwytem są dopracowanym idealnym zamiennikiem igieł Seirin sprzed zmian na dłuższe i twardsze uchwyty. Są to igły dokładnie takie jak Seirin produkował pare lat temu. Idealnie nadają się do akupunktury ale przygotowaliśmy je specjalnie na życzenie klientek do zastosowania w maszynach do makijażu permanentnego typu LTL i pokrewnych.

Wysokiej jakości igły powinny mieć taką grubość, aby pozwalać na precyzyjne i odpowiednie nakłuwanie, a jednocześnie nie powodować nadmiernego bólu u pacjenta. Oferowane przez nas zamienniki igieł Seirin są wykonane ze sprawdzonego materiału, zachowują także najwyższe standardy higieny – są sterylizowane i pakowane w oddzielne, medyczne blistry. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i klientów.