• Japońskie igły Seirin

Igły Seirin

Makijaż permanentny to doskonała alternatywa dla zwykłego make-upu. Korzystają z niego szczególnie te osoby, które chcą zaoszczędzić czas i szukają trwałych rozwiązań. Dobrze wykonany makijaż permanentny nie odbiega jakością od profesjonalnego make-upu wykonanego przez zawodową wizażystkę. W naszym asortymencie znajdziesz specjalne igły Seirin w typie oryginalnych igieł japońskich BType. Co więcej, te same igły doskonale sprawdzają się także do akupunktury. Zapraszamy do wyboru tych uniwersalnych elementów wyposażenia z naszej oferty.

Japońskie igły w typie Seirin BType

Proponujemy igły do urządzeń Long-Time-Liner. To wysokiej jakości sprzęt od znanego niemieckiego producenta, który specjalizuje się w tworzeniu elementów wyposażenia do makijażu permanentnego. Sprzęt od renomowanej marki pozwala na wykonywanie makijażu w sposób dokładny, uważny i szczegółowy, co daje maksymalnie naturalny efekt. Permanentny makijaż brwi czy linii ust upiększy każdą klientkę, a jednocześnie nie będzie wyróżniał się w sztuczny sposób. Aby mieć pewność, że oferujesz klientce najwyższą jakość usług, wybierz wytrzymałe i precyzyjne igły do Long-Time-Liner w typie igły Seirin BType. 

Igły akupunktura 

Wysokiej jakości igła do akupunktury powinna mieć taką grubość, aby pozwalać na precyzyjne i odpowiednie nakłuwanie, a jednocześnie nie powodować nadmiernego bólu u pacjenta. Oferowane przez nas zamienniki igieł Seirin są wykonane ze sprawdzonego materiału, zachowują także najwyższe standardy higieny – są sterylizowane i pakowane w oddzielne, medyczne blistry. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoje i klientów.

Proponujemy też igły z plastikowym uchwytem, również do stosowania w akupunkturze i makijażu permanentnym. Tego typu igły są wykonane z niezawodnej stali chirurgicznej, były szlifowane diamentowym ostrzem i polerowane. W LESENS medical dbamy o to, aby dostarczać naszym klientom usługi, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagające osoby. 10 lat doświadczenia na rynku wyposażyło nas w niezbędną wiedzę, którą łączymy z chęcią poszukiwania technologicznej innowacji. 

Dostępne są opakowania po 100 sztuk igieł w każdym, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w niezbędne elementy wyposażenia w korzystnej cenie. Wszystkie oferowane igły zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasować do nowoczesnych urządzeń do akupunktury czy makijażu permanentnego. Ich użytkowanie jest proste i bezproblemowe, co daje Ci pełną kontrolę podczas świadczenia usług dla klienta. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wysokiej jakości igły!